Junior HR Data Administrator with German

Date: Nov 17, 2022

Location: Poznan, PL

Company: Zalaris HR Services AS

Reference No: 1497

Location: Poznan (PLZA-PLZB)

Office Type: Office

Opis

Zalaris jest wiodącym europejskim dostawcą specjalistycznych usług HR-owych zabezpieczanych w oparciu o innowacyjne rozwiązania chmurowe.  Nieustannie rośniemy i tworzymy nowe miejsca pracy.

Do nowo powstającego biura w Poznaniu poszukujemy osób z talentem do języka niemieckiego i chęcią do rozwijania się w obszarze płac i kadr.

Jeśli chcesz pracować ze znanymi na rynku firmami międzynarodowymi i poznawać tajniki doskonałej obsługi klienta dołącz do nowo tworzonego zespołu. Będziesz miał okazję współtworzyć go od podstaw pod przywództwem doświadczonych managerów.

Twoje obowiązki

  • Obsługa klientów przez systemy komputerowe
  • Wprowadzanie danych do systemu – dane personalne, nieobecności, obecności, zwolnienia chorobowe oraz dane związane z płacami
  • Tworzenie raportów i dokumentacji personalnej
  • Aktywny udział w ciągłym usprawnianiu komunikacji i procesów

Potrzebne umiejętności

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 minimum
  • Znajomość MS Office
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie zaletą
  • Łatwość dobrej komunikacji
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Uważność na detale
  • Elastyczność

Wymagania edukacyjne

  • mile widziane wykształcenie - filologia niemiecka , zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, finanse, księgowość

Oferujemy

  • Szkolenia zawodowe m.in. nauka systemu SAP
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności językowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Przyjaznych i wspierających menadżerów
  • Nowoczesne i przytulne biuro
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Lekcje języka angielskiego i doskonalenie języka niemieckiego z Profesjonalną Szkołą Językową
  • Kartę Multisport
  • Eventy firmowe
  • Kawę, herbatę i przekąski w firmowej kuchni