Specjalista ds. płac

Date: Nov 4, 2022

Location: Warszawa, PL

Company: Zalaris HR Services AS

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów zapewniających wysokiej klasy obsługę płacowo-kadrową dopasowaną do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów.  Zalaris jest wiodącym europejskim dostawcą specjalistycznych usług HR-owych dla odbiorcy międzynarodowego dostarczanych w oparciu o innowacyjne rozwiązania chmurowe.   Jeśli odnajdujesz się w świecie liczb oraz potrafisz zadbać o relacje z klientami dołącz do naszego warszawskiego Zespołu Operacyjnego.

Twoje obowiązki

  • Sporządzanie list płac dla pracowników i osób zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON, PPK/PPE
  • Wprowadzanie danych kadrowych do systemu SAP – zatrudnienia, zwolnienia, nieobecności, rejestracja w ZUS
  • Obsługa zajęć komorniczych
  • Tworzenie raportów i analiz płacowych
  • Udział we wdrażaniu i tworzeniu wewnętrznych procedur personalnych
  • Rozwiązywanie spraw klientów
  • Śledzenie zmian w przepisach prawa

Doświadczenie

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. płac  - preferowane w biurze rachunkowym
  • Znajomość języków polskiego (rodzimy) i angielskiego (B1-B2) - głównie do korespondencji (forma pisana)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP HCM
  • Wymagana znajomość systemu Płatnik
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego oraz przepisów ZUS
  • Wymagana znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)

Wymagane kompetencje i lokalizacja

  • Dbałość o wysokiej klasy komunikację i otwartość na potrzeby klienta
  • Umiejętność pracy zespołowej, zadawania pytań i dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność planowania pracy i działania pod presją czasu oraz ustalania priorytetów
  • Wykształcenie kierunkowe - ekonomia, rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja
  • Zlokalizowanie w Warszawie lub okolicach

Zapewniamy

  • Wyjątkowa atmosfera pracy – lubimy i wspieramy się w naszym zespole!
  • Nauka angielskiego w profesjonalnej szkole językowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatek urlopowy
  • Karta multisport
  • Dogodna lokalizacja biura
  • Nie wymagany dress code